המנכ"ל שבך - נבחרת המנכ"לים של ישראל מגלים לך את סודות הדרך להצלחה

המנכ"ל שבך – עשרות מנכ"לים ומנכ"ליות מובילים בספר אחד מציגים את הדרך לפסגה וה"אני מאמין" של כל אחד ואחת מהם.
בנוסף תמצאו בספר כלים מעשיים ליישום התובנה המרכזית של כל מנכ"ל ומנכ"לית.
ספר בעל ערך מוסף רב למנהלים בכל הדרגים
עשרות כלים יישומיים לצד סיפורים מעוררי השראה.

כשהשראה פוגשת מצוינות

מה כל כך מיוחד בספר?

בראש ובראשונה – עוד לא היה ספר כזה בישראל. מדובר בספר המכיל מגוון רחב של כלים שיחד מהווים קורס מזורז לשיפור ביצועים, שמועבר בצורה סיפורית, קלה ומהנה לקריאה.

אנשים מחפשים ידע מדויק ומתומצת, כדי להשיג את היעדים שלהם בחיים, לפתור בעיות ולממש את עצמם,  הם רוצים ללמוד ממי שכבר עשה את זה ולענות על השאלה – מה צריך לעשות היום כדי להתקדם ולהתפתח?

את התשובות לשאלות קיבלנו מ32 המנכ"לים והמנכ"ליות המובילים בישראל.  

בספר המנכ"ל שבך מובאים סיפוריהם האישיים מהיכן הגיעו, מה עזר להם להצליח, שיטותיהם הניהוליות וכן טיפים מה לעשות וממה להימנע .

התגובות מאנשי המקצוע מעולות.

מאות שנות ניסיון וידע שאין להם תחליף בעולם העסקי, מועברים דרך הסיפורים המרתקים של המנכ"לים והמנכ"ליות, ואליהם מצטרפים התובנות והכלים האפקטיביים שמסייעים לכל עובד ומנהל להתקדם ולהצליח .

בעולם רווי שינוים, נדרשים המנהלים להגיב לשינוים, ליזום מהלכים ולייצר להם ולארגון דרכי פעולה חדשניות. המנכ"ל שבך מחבר את הקורא להתמודדות עם העתיד ולראשונה בישראל מוצגת בו גישת המנהיגות הגמישה, שהיא הדבר הבא בתחום הניהול.

גישת המנהיגות הגמישה מאפשרת למנהל ולארגון להיות פתוחים לסביבה ולשינויים החלים בה, להסתגל במהרה לשינויים אלו ואף ליזום שינוים בארגון ולפעול להטמעתם במהירות, ובכך להיות צעד אחד קדימה. בדיוק הצעד הדרוש להצלחה.

המתנה שכל מנהל ישמח לקבל!